Zakończenie projektu “Moja szkoła i Ja”

W szkole dobiega końca realizacja projektu systemowego w zakresie indywidualizacji procesu nauczania „ Moja szkoła i Ja”, kierowanego do uczniów klas I- III, a współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Dzieci bardzo chętnie uczęszczają na oferowane im zajęcia , na których korzystają z zakupionych pomocy dydaktycznych.

W środę, 11 grudnia odbyły się zajęcia podsumowujące dla grup prowadzonych przez panie: Justynę Drzymałę, Ewę Serafin, Brygidę Płachciak i Celinę Szmidt. Dzieci spotkały się przy choince wykonując kartki świąteczne techniką guilingu. Na spotkaniu nie zabrakło świątecznych akcentów. Uczestnicy słuchali kolęd i piosenek, częstowali się ciasteczkami i innymi przysmakami. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom ,czekoladę i gipsową figurkę aniołka. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój, a dzieci najchętniej zostałyby na zajęciach jeszcze dłużej.

19 grudnia swoje zajęcia ukończyli uczestnicy zajęć logopedycznych. Dzieci ostatni dzień spędziły na  grach, zabawach i popisywaniu się zdobytymi umiejętnościami językowymi. Na zakończenie odebrali pamiątkowe dyplomy i słodkości.

 

Komentarze nieaktywne