Zajęcia otwarte dla rodziców w klasie IIa

Uczniowie klasy IIa zaprosili swoich rodziców oraz dyrekcję szkoły na popołudniowe zajęcia. Wiosna to wspaniały czas na wprowadzenie kolorów do naszego dnia codziennego, dlatego tematem spotkania było kolorowe, zdrowe odżywianie. Pod opieką wychowawczyni Anity Blochel drugoklasiści przygotowali literacko – muzyczny program artystyczny, zaprezentowali swoje wiadomości nabyte podczas zajęć szkolnych na temat znaczenia kolorów w codziennej diecie. Nie zabrakło też gier i zabaw muzycznych i ruchowych, podczas których wspólnie z rodzicami poznawali tajniki zdrowia, barw i smaków. Wicedyrektor naszej szkoły, pani Bożena Zamkotowicz podsumowując spotkanie, przekazała wiele ciepłych słów i wręczyła młodym uczestnikom słodkie nagrody. Po tych wspaniałych wrażeniach wszyscy udali się na zdrowy, kolorowy poczęstunek w postaci sałatek warzywnych, przygotowanych przez rodziców i uczniów. Na koniec dzieci otrzymały czekoladowe medale. Były to niezwykłe zajęcia… pełne radości, kolorów i niezapomnianych, wspólnych wrażeń.

anita

 

Komentarze nieaktywne