Wizyta wolontariuszy w Pałacu Różanym w Krzyżanowicach i spotkanie z osobami niepełnosprawnymi

 

Dnia 30.04.2013 grupa uczniów z Klubu Wolontariusza wraz z p. Ewą Serafin odwiedziła osoby niepełnosprawne przebywające w Pałacu Różanym w Krzyżanowicach. Wolontariusze przekazali dary zebrane na terenie szkoły oraz uczestniczyli w zajęciach integracyjnych pozwalające na lepsze poznanie osób niepełnosprawnych i przekonanie się, że „inny to nie znaczy gorszy, wręcz przeciwnie”. Zajęcia polegały na zabawie :”Znajdź kogoś, kto…”. Zabawa polegała na wyszukaniu osoby o odpowiednich cechach czy zainteresowaniach. Potem w grupach wolontariusze przełamywali bariery i onieśmielenie wykonując wspólnie wiosenne kwiaty, motyle. Spotkanie było bardzo udane i przebiegało w sympatycznej atmosferze.

DSC04096

 DSC04092

Komentarze nieaktywne