Walczyliśmy o awans do finału wojewódzkiego

7 marca 2013 r. w Hali Sportowej Arena Rafako w Raciborzu uczniowie naszej szkoły mieli okazję zmierzyć się z drużynami z innych rejonów w Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych Szkół Podstawowych – Memoriał Franciszka Witkowskiego. O awans do Finału Wojewódzkiego walczyli najlepsi spośród klas drugich i trzecich. Pod opieką pani Anity Blochel i pani Ilony Żwaki wystartowali: Oliwia Kostka kl. IIa, Julia Dobkowska kl. IIa, Patrycja Wyjadłowska kl. IIc, Wiktoria Wojszwiłło kl. IIc, Oliwer Frątczak kl. IIa, Sebastian Saniewski kl. IIa, Kamil Ernst kl. IIa, Maciej Borysiuk kl. IIc, Katarzyna Szabłowska kl. IIIa, Paulina Kasiak kl. IIIb, Nokol Rurarz kl. IIIb, Joanna Erynkwait kl. IIIa, Paweł Witt kl. IIIa, Miłosz Puzio kl. IIIa, Adam Bukański kl. IIIa, Piotr Krauze kl. IIIb. Zawodnicy rezerwowi: Wiktoria Kasparek kl. IIa, Kacper Strzelecki kl. IIc, Zuzanna Zawada kl. IIIa, Kacper Rybczyński kl. IIIb.

Program zawodów obejmował gry i zabawy ruchowe: rzuty woreczkami, sztafetę z piłką lekarską, sztafetę zwinnościową, podskoki ze skakanką, toczenie piłki koszykowej w tunelu, sztafetę wahadłową z pałeczką, wyścigi kangurów, rzuty do ruchomego celu.

Turniej ten dostarczył wielu emocji i zakończył nasze zmagania w Półfinale Wojewódzkim lokując młodych sportowców na IV miejscu.

Naszej reprezentacji gratulujemy zaciętej rywalizacji i życzymy dużo sił i mobilizacji do zdobywania kolejnych cennych doświadczeń oraz wysokich miejsc w następnych rozgrywkach sportowych. 

A.B.

awans

Komentarze nieaktywne