VIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

28 września 2018r. po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Wzorem poprzednich lat na korytarzach zostały zorganizowane stanowiska, przy których podczas trzech przerw uczniowie klas IV – VIII mogli sprawdzić swoją znajomość tabliczki mnożenia w zakresie do 100. Wyniki były weryfikowane przez wyznaczonych asystentów, składających się z uczniów naszej szkoły, którzy wcześniej przeszli specjalne eliminacje. Podobnie jak w poprzednich latach święto cieszyło się w szkole ogromnym zainteresowaniem. Za każdy poprawnie rozwiązany zestaw zadań, uczeń otrzymywał plusa z matematyki, a za pięć takich plusów – ocenę bardzo dobrą oraz certyfikat Mistrza Tabliczki Mnożenia.

W ramach VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w klasach IV – VIII oraz 3 klasy gimnazjum odbył się konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia”. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać poprawnie w ciągu 3 minut jak najwięcej przykładów związanych z mnożeniem.

A oto Mistrzowie Tabliczki Mnożenia :

Klasa IV a – Tomasz Czyszczoń

Klasa IV b – Franciszek Paradowski

Klasa IV c – Łukasz Sadowski

Klasa V a – Paweł Marek

Klasa V b – Mikołaj Powroźnik

Klasa V c – Damian Belkner

Klasa VI a – Dawid Strzelecki

Klasa VI b – Emilia Kowol

Klasa VI c – Jakub Kijek

Klasa VII a – Nadia Kowalczyk

Klasa VII b – Tomasz Kowalski

Klasa VIII a – Damian Śliwiński

Klasa VIII b – Wiktoria Szyra

Klasa III a gimnazjum – Julek Stencel

Klasa III b gimnazjum – Julia Marek

Zwycięzcom gratulujemy!

Koordynatorzy akcji: Irena Szymik i Iwona Mróz

Komentarze nieaktywne