Uczniowie i nauczyciele powalczyli wspólnie na boisku

Z inicjatywy Samorządu 16 października odbył się nietypowy mecz piłki ręcznej. W szranki stanęli nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Mecz miał uświetnić szkolne obchody Święta Edukacji Narodowej. Składy były mieszane, w drużynie nauczycielskiej pojawili się również wspomagający nas zmianami uczniowie.

Dobra zabawa i integracja, zacięta walka, wspaniały doping publiczności uczniowskiej (i nie tylko) – to wszystko mogliśmy zobaczyć w hali sportowej naszej szkoły tego popołudnia. Okazuje się, że takie inicjatywy można i po prostu warto podejmować. Myślę, że sport w tym wydaniu to nie tylko zdrowie, ale okazja do spotkania na innej płaszczyźnie. To okazja, która może rodzić silniejsze więzi i zrozumienie między pokoleniami.

Warto podkreślić, że napoje i słodycze zakupione przez Samorząd na tę okazję zasponsorował szkolny sklepik „Smaczek”, za co serdecznie dziękujemy!

W przeszłości takie mecze już rozgrywaliśmy, ale obecni uczniowie raczej już tego nie pamiętają. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, pani sędzinie i kibicom. Mamy nadzieję spotkać się jeszcze w podobnych okolicznościach.

 

  1. Mróz

Komentarze nieaktywne