Tymon Rajchel z klasy I b wicemistrzem konkursu powiatowego „Mistrz rozrywek umysłowych”.

6 czerwca Tymon Rajchel z klasy I b reprezentował naszą szkołę w V Powiatowym Konkursie „Mistrz rozrywek umysłowych” klas pierwszych pod patronatem Dyrektora Szkoły nr 18 w Raciborzu. Pierwszoklasista musiał wykazać się umiejętnością rozwiązywania krzyżówek, rebusów, sudoku, zagadek, wykreślanek.

Wyszukiwał nowe wyrazy w danym wyrazie, składał puzzle, układał figurę z elementów tangramu i tworzył rymy. Zmagał się także z dyktandem graficznym. Tymon dzielnie rozwiązywał wszystkie zadania, logicznie myślał i analizował każdy swój krok. W efekcie uzyskał tytuł wicemistrza rozrywek umysłowych klas pierwszych na szczeblu powiatowym. Gratulujemy Tymonowi i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze nieaktywne