Turniej Talentów Piłkarskich

dzialaj_lokalnie_logo_rgb_400_01mecz_400W sobotni poranek na stadionie w Kuźni Raciborskiej odbył się Turniej Talentów Piłkarskich. Prócz zespołów z Kuźni Raciborskiej, Rudnika, Raciborza, Nędzy i Pietrowic Wielkich udział w meczu wzięła czeska drużyna z ZS Odry. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Hubert Kostka – złoty medalista z roku 1972 z Monachium, Łukasz Zejdler – wychowanek Unii Racibórz, reprezentant Polski do lat 21. Władze powiatowe reprezentowali: Andrzej Chroboczek oraz Władysław Gumieniak, natomiast władze lokalne, Pani Burmistrz Rita Serafin. Akcja została dofinansowana ze środków Programu “Działaj Lokalnie VII” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalnej Organizacji Grantowej Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku. Imprezę przygotował i poprowadził pan Wojtek Gdesz.

Komentarze nieaktywne