Targi Edukacyjne dla gimnazjalistów

Jak co roku, 22 marca 2018 roku uczniowie klas trzecich gimnazjum wzięli udział w Targach Edukacyjnych przedstawiających ofertę edukacyjną raciborskich szkół ponadgimnazjalnych. Gimnazjaliści, zgodnie z ich planami na przyszłość, zostali podzieleni na dwie grupy, które uczestniczyły w Dniach Otwartych poszczególnych szkół.

Odwiedzili LO nr 1 i LO nr 2, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Budowlanych i Technikum Mechaniczne. We wszystkich szkołach zostali serdeczni przyjęci przez swoich starszych kolegów, zwiedzili sale szkolne, obejrzeli różne prezentacje zachęcające do wyboru tej właśnie szkoły. Teraz pozostało im tylko podjęcie jak najlepszej decyzji.

Życzymy wszystkim trzecioklasistom z gimnazjum, aby dokonali słusznych wyborów i żeby ich plany na przyszłość zostały zrealizowane.

Komentarze nieaktywne