Szóstoklasistów portret własny – pożegnanie

zakoxze_400Koniec roku szkolnego 2010/2011 obfitował w pożegnania. Jak co roku o tej porze ze szkołą żegnali się szóstoklasiści, którzy przygotowali barwny, a zarazem wzruszający program artystyczny zakończony brawurowo odśpiewaną piosenką “Waka, waka”. Ze swoimi wychowankami i nauczycielami pożegnała się również pani dyrektor – Maria Cieślik, która stąpając po dywanie kwiatów, zasiadła na specjalnie przygotowanym tronie, jak przystało na Pierwszą Damę kuźniańskiej Oświaty. Wdzięczni uczniowie, współpracownicy, władze miasta i przyjaciele obdarowali wieloletnią dyrektor szkoły kwiatami, upominkami i muzycznymi niespodziankami. Wielu wzruszeń dostarczył także zebranym moment pożegnania ks. Artura Ochmanna, który opuścił kuźniańską parafię. Humory publiczności  poprawiło nieco ogłoszenie końca roku szkolnego i początek tak długo oczekiwanych wakacji.

Komentarze nieaktywne