Szkolny konkurs na ekologiczny karmnik

W styczniu odbył się szkolny konkurs na pomysłowy i praktyczny karmnik dla ptaków. Pod hasłem “karmnik ekologiczny” uczestnicy konkursu mieli wykazać się samodzielnością w wykonaniu pracy, kreatywnością i zaangażowaniem. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bo prawie wszystkie prace spełniały w/w kryteria. Pomysły i sposoby wykonania zaskoczyły komisję.Po burzliwych dyskusjach wyłoniono zwycięzców. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach: kl. I-III i IV-VI.

Klasy I -III

I miejsce zajęła Julia Witt kl. IIb

II miejsce – Kacper Powroznik kl. IIb

III miejsce – Katarzyna Mróz kl. IIb

– Patrycja Serafin kl. IIb

– Wiktoria Szyra kl. IIb

Wyróżnienia otrzymali: A. Zagdańska, Z. Stachera, J. Leś, N. Hlubek, P. Persińska, M. Zgraja.

Nagrody pocieszenia: K. Bluk, J. Górecki, P. Łuszcz.

Klasy IV – VI

I miejsce – Julia Tykierka kl. IVa

II miejsce – Adrian Masłowski kl. VIc

III miejsce – Patrycja Ogonowska kl. IVa

Gratulujemy!!!

Komentarze nieaktywne