Świętujemy Dzień Ziemi

26 kwietnia świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Na trzeciej lekcji odbył się poranek przygotowany przez klasy III i IVa. Za pomocą barwnych strojów, przejmujących tekstów i piosenek mali artyści zwrócili naszą uwagę na zalegające sterty śmieci, które zanieczyszczają naszą ziemię. Czwartoklasiści przedstawili baśń o Śpiącej Królewnie w wersji ekologicznej.  Bohaterowie  apelowali do wszystkich mieszkańców Ziemi o rozwagę i szanowanie naszej planety.  Za swój występ zostali nagrodzeni rzęsistymi brawami.

 Na apelu wręczono nagrody zwycięzcom wszystkich konkursów literackich, matematycznych, przyrodniczych i plastycznych, które odbywały się w ostatnich dniach  w naszej szkole. Pózniej wszyscy uczniowie z nauczycielami udali się na sprzątanie terenów wokół szkoły.

P1050057P1050050

Komentarze nieaktywne