Święto babci i dziadka w klasie IIIa

Na wyjątkową uroczystość uczniowie z klasy III a zaprosili do szkoły swoje babcie oraz dziadków. Przygotowali program artystyczny, podczas którego przedstawili inscenizacje, wiersze, piosenki, tańce oraz grę na instrumentach. Występy przerywane były gromkimi brawami. W podziękowaniu za troskę, miłość, cudowne chwile spędzone z babcią i dziadkiem, wnuczęta przekazały najpiękniejsze życzenia oraz kwiaty i upominki wykonane własnoręcznie w klasie. Następnie zaprosiły przybyłych gości na słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice. Nie zabrakło miłych rozmów, serdecznych uśmiechów i uścisków, a także wspólnej zabawy przy ulubionej muzyce. Dziękujemy najdroższym babciom i dziadkom za przybycie, a kochanym rodzicom za pomoc i przygotowanie pysznego poczęstunku.

babcia

Komentarze nieaktywne