Razem z Małym Księciem świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

Dzisiaj odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wśród uczniów przygotowujących występ pojawił się niespodziewanie bohater lektury Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Mały Książę poznaje swoich rówieśników, którzy wraz ze swoją wychowawczynią wprowadzają go w tajniki życia szkolnego – jego troski i radości.

Wśród zebranych pojawia się także kolejny bohater -Lis, który przynosi zebranym kilka ważnych prawd: “Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Nad porządkiem czuwają niezastąpione panie sprzątaczki, które dzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami:)

Kolejno pojawiające się scenki  przeplatają się z utworami muzycznymi i tańcami w wykonaniu naszej szkolnej grupy tanecznej, a całość dopełniają liryczne wiersze i słodkie upominki, oczywiście w kształcie serc, dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. 

Komentarze nieaktywne