Przez rowery i narty – bliżej siebie

uniaOd 16.06 do 21.09 br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyć będą w obozie rowerowym, realizowanym w ramach współpracy z partnerską szkołą w Odrach.12 naszych uczniów wraz z 30 osobową grupą rówieśników z Republiki Czeskiej  przemierzać będzie rowerowe szlaki ziemi raciborskiej. W programie: wycieczki autokarowe, wspólna dyskoteka, zajęcia językowe oraz fotograficzne. A już zimą 30 naszych uczniów w ramach tegoż projektu uda się na obóz narciarski za południową granicę.

Projekt ten uzyskał pozytywną akceptację i otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dla programu przygranicznej współpracy pomiędzy Republika Czeską a Rzeczpospolita Polską, otrzymując maksymalna kwotę dofinansowania tj. 15 802, 22 EUR

 

Komentarze nieaktywne