NASZE UCZENNICE LAUREATKAMI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PIOSENKI „NA SKRZYŻOWANIU SZLAKU KULTUR”

Bardzo miło nam ogłosić, że nasze uczennice Julia Kapusta(Va) oraz Kamila Til (7a) są laureatkami Międzynarodowego Konkursu Piosenki „Na skrzyżowaniu szlaku kultur”, który odbył się 17 października w Szkole Podstawowej w Chałupkach.

W kategorii klas IV-VI – piosenka polska – Julia Kapusta zajęła I miejsce, zaś w kategorii klas VII –VIII – piosenka niemiecka – Kamila Til zajęła II miejsce.

Dyplom udziału otrzymały także nasze najmłodsze uczestniczki i zarazem debiutantki

z klasy II a Hania Jankowska wraz z chórkiem w składzie: Sara Janosz, Helena Kojder oraz Natalia Pruban, które wystąpiły w kategorii – piosenka śląska. Do konkursu nasze uczennice zostały przygotowane przez panią Edytę Procek i panią Marię Minko.

Komentarze nieaktywne