Nasza szkoła w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zmierzenia się z zadaniami matematycznymi na szczeblu międzynarodowym. Najlepszym w naszym powiecie okazał się Marek Czyszczoń , który zdobywając 132,5 pkt otrzymał wynik bardzo dobry i nagrodę rzeczową . Zdobyte przez niego punkty dały mu I miejsce w powiecie , a II w regionie katowickim.

Wyróżnienia otrzymali:

Oliwia Gdynia z klas VI a – zdobywając 116 pkt otrzymała III miejsce w powiecie

 Piotr Baron z klasy Vb – zdobył 94,75 pkt i VI miejsce w powiecie.

Uczniowie wyróżnieni otrzymali nagrody książkowe. Dużą wiedzą logiczno – matematyczną wykazali się również pozostali uczestnicy konkursu. Wśród klas IV wyróżniono uczniów, którzy zdobyli min 90 pkt , a wśród klas VI – 95 pkt .

Zaledwie kilku punktów brakowało im do wyróżnienia , a byli to:

Michał Macha z klasy IV b ( zdobył 87,5 pkt.)

Anita Brzoska z kasy VIb (92,5 pkt)

Marek Głuszkiewicz z klasy VIa (92,25 pkt)

Piotr Waldyra z klasy VI a (90,25 pkt)

Karolina Wyjadłowska z klasy VIc (87,5 pkt)

Wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie jego laureatom gratulujemy!

mat3

mat

 

 

 

Komentarze nieaktywne