“Moja Niepodległa” – konkurs recytatorski w Dziergowicach

26 października w Dziergowicach w godzinach popołudniowych odbył się XI Konkurs Recytatorski dla Dzieci Jesienne bajanie Mistrza Brzechwy, temat: Moja niepodległa (O krajobrazie i przyrodzie ojczystej). Naszą szkołę reprezentowało 2 uczniów z klas I –III i 2 z klas IV – VI. Urok, wdzięk i oryginalność naszych artystów zostały docenione przez jury.

Grand Prix konkursu przyznano Igorowi Wójcikowi , który wyrecytował wiersz Czesława Janczarskiego „Wrona o Puszczy Świętokrzyskiej….”

Anna Czech zdobyła II miejsce w kategorii klas I –III,

Hanna Salamon I miejsce w kategorii klas IV- VI,

Julia Kapusta II miejsce w kategorii klas IV- VI,

Gratulujemy zwycięzcom za wytrwałość w dążeniu do celu i radość czerpaną z interpretacji słowa pisanego. Jesteśmy dumni, że tylu uczniów naszej szkoły zostało docenionych i nagrodzonych. Laureatom gratulujemy sukcesu, zachęcamy do dalszego rozwijania talentów i kontynuowania przygody z poezją.

Komentarze nieaktywne