Międzynarodowy konkurs "Bezpieczeństwo dla wszystkich"

Tegoroczne hasło konkursu brzmiało”Bezpieczeństwo na drodze to wspólna korzyść”. Klasy wykonywały plakaty dotyczące bezpieczeństwa. Zadaniem dzieci było zaproponowanie pomysłów, jak wspólnie dbać o bezpieczeństwo. Spośród wszystkich prac nadesłanych z całej Polski jury wybrało 7 najlepszych. Praca nadesłana przez klasę IIIa zastała bardzo wysoko oceniona i zakwalifikowana do finału krajowego. Te wspaniałe efekty zwycięska klasa osiągnęła pod opieką Anity Blochel – koordynatora działań na rzecz bezpieczeństwa na drodze. W nagrodę cała klasa IIIa wraz z opiekunem została zaproszona na finał krajowy do Warszawy. Podczas dwudniowego pobytu w stolicy uczniów czeka mnóstwo zabaw i atrakcji, które zapewni im firama Renault. Dzieci będą miały również okazję uczestniczyć w imprezie krajowej, podczas której dokonają prezentacji. Klasa, ktora przedstawi najciekawsze pomysły, będzie reprezentowała Polskę na międzynarodowym finale w paryskim Disneylandzie.

Komentarze nieaktywne