Konkurs pięknego czytania

W ostatnim tygodniu nauki szkolnej odbył się Konkurs Pięknego Czytania dla klas I.Uczestnicy konkursu czytali wylosowane przez siebie fragmenty ulubionych książek.

Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności czytelnicze na bardzo dobrym poziomie. Mieli także okazję porównać je z umiejętnościami innych uczestników. Konkurs przebiegał w miłej i bardzo koleżeńskiej atmosferze. W ocenie jury brało pod uwagę: wyrazistość czytania, tempo, poprawne akcentowanie, odpowiednią tonację głosu i ogólne wrażenie artystyczne. Nagrodzono następujących uczestników:

I miejsce – Helena Jankowska – kl. I a

II miejsce – Jakub Głowski – kl. I b

III miejsce – Magdalena Mróz – kl. I b

wyróżnienia: Wiktoria Gajewska – kl. I b

Helena Kojder – kl. I a

Wszystkim miłośnikom czytania gratulujemy i zapraszamy na konkurs w przyszłym roku.

Komentarze nieaktywne