Karnawałowe ostatki z Babcią i Dziadkiem

Ostatni dzień karnawału uczniowie kl. I b  wraz z wychowawcą spędzili z Babciami i Dziadkami. Mimo, że ich święto  obchodzimy w styczniu, to tak naprawdę  każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To oni potrafią wysłuchać ich zwierzeń i marzeń. Z wdzięcznością wnukowie zaprezentowali bogaty program artystyczny złożony z występów wokalnych, tanecznych i recytatorskich. Goście ze wzruszeniem odbierali słowa kierowane pod ich adresem. Nie zabrakło także własnoręcznie wykonanych prezentów. Uroczystość zwieńczył wspaniały tort w kształcie dwóch serc, który został wyczarowany przez jedną z niezawodnych mam.  Po gromkim wyśpiewaniu „Sto lat” wszyscy częstowali się przygotowanymi przez rodziców słodkościami. Jak na ostatki przystało były także wspólne zabawy, konkursy i tańce. Nie brakowało uśmiechów, wzruszeń i radości, które gościły na twarzach ukochanych pociech i ich najmilszych Babć i Dziadków. Dlatego dziękujemy im za ich bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło, życząc samych pięknych chwil oraz długich lat życia.

Komentarze nieaktywne