Jesienne bajanie Mistrza Brzechwy

10 listopada nasze uczennice reprezentowały szkołę w międzygminnym konkursie recytatorskim „Jesienne bajanie Mistrza Brzechwy”. Hasło tegorocznego konkursu brzmiało: Cztery pory roku. W przepięknej scenerii mogliśmy usłyszeć interpretacje znanych wierszy w wykonaniu młodych artystów – uczniów szkół podstawowych. W trakcie obrad jury uczniowie wzięli udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez profesjonalnych aktorów. Swoimi wrażeniami dzieci mogły podzielić się przy koktajlu i słodkich racuszkach, przygotowanych przez panie z koła gospodyń.

Najwyżej jury konkursu oceniło recytację naszej uczennicy – Aleksandry Dzedzej, która zdobyła nagrodę Grand Prix. Znakomicie spisały się także Wiktoria Szyra z kl. II zajmując I miejsce w kategorii kl. I-III i Julia Tykierka z kl. IVa, zdobywając II miejsce wśród uczniów kl. IV-VI. Gratulujemy!!!

 

Komentarze nieaktywne