FINAŁ AKCJI „BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE”

Przez ponad miesiąc uczniowie klas I – III przygotowywali się do tego, by móc bezpiecznie rozpocząć zimowy wypoczynek. Odbyły się różnorodne zajęcia, gry i zabawy, nie tylko w salach lekcyjnych i gimnastycznych, ale również na świeżym powietrzu, na śniegu. Zorganizowane zostały spotkania z funkcjonariuszami Policji, uczniowie mieli okazję wziąć udział w konkursie plastycznym „Bezpieczne zabawy zimowe”. Podsumowaniem tych działań był poranek, podczas którego zostały przypomniane wszystkie najważniejsze zasady bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Odbył się również zimowy pokaz mody sportowej. Uczniowie przygotowali stroje, przeznaczone do uprawiania sportów zimowych: narciarstwa, snowboardu, łyżwiarstwa, saneczkarstwa i innych zabaw na śniegu. Prezentowali się w całej okazałości na wybiegu, na tle dynamicznej muzyki. Można było zobaczyć sportową odzież, kaski, gogle, zimowe obuwie sportowe i narciarskie, łyżwy, narty i sanki. Było bardzo kolorowo i wesoło. Podczas prezentacji młodym modelkom i modelom towarzyszyły niesamowite emocje i gromkie brawa.

Na zakończenie rozstrzygnięto szkolny konkurs „ Bezpieczne zabawy zimowe”. Najlepsze prace można było podziwiać na wystawie plastycznej. Wyłoniono zwycięzców w trzech kategoriach:

– spośród klas pierwszych – I miejsce zdobyła Oliwia Rybczyńska (kl. I b),

– spośród klas drugich – I miejsce zdobyła Patrycja Foksowicz (kl. II a),

– spośród klas trzecich – I miejsce zdobyła Emilia Banaś (kl. III b).

Wyróżnienia otrzymali: Patrycja Lewandowska, Tomasz Kowalski, Anna Sroka, Natalia Lasek, Łukasz Rostek, Kamil Kłosek, Damian Śliwiński, Wiktoria Szyra, Ewelina Depta.

Zwycięzcy, wyróżnieni oraz wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe.

A.B.

 

Komentarze nieaktywne