Festyn rodzinny

1 czerwca przy naszej szkole odbył się festyn rodzinny. Na placu wokół szkoły ustawiono mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Były zjazdy linowe, dmuchaniec, ścianka wspinaczkowa, rozgrywki sportowe na wesoło, warsztaty artystyczne dla dzieci, gry umysłowe, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki i wiele innych.

Nasz festyn uatrakcyjnili motocykliści oferując przejażdżkę. Nie zabrakło kawiarenek, kiełbasy z grilla, grochówki, czy przekąsek takich jak gofry, popcorn, wata cukrowa i owoce w czekoladzie. Na wysokości zadania stanął również nasz szkolny sklepik “Smaczek” oferując mnóstwo smakołyków. 
Organizatorami festynu była Szkoła Podstawowa wraz z Radą Rodziców, Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji oraz Komenda Hufca ZHP w Kuźni Raciborskiej. Dziękujemy organizatorom, sponsorom oraz Radzie Rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 

 

 

 

Komentarze nieaktywne