Dzień nauczyciela na wesoło

14 października już od rana panowała radosna atmosfera. O godz. 9.00 rozpoczęła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Szóstoklasiści opowiedzieli swoim wychowawcom przezabawną historię stworzenia nauczyciela, który zaopatrzony zostaje przez Boga w  dekalog, a później w niezbędne pomoce – m.in. wykrywacz ściąg, tubę nagłaśniającą czy zestaw tabletek uspokajających. Wszystko to ma oczywiście ułatwić i usprawnić proces nauczania. Występy przeplatały się z utworami wykonywanymi przez trzecioklasistów na dzwonkach. Swoim talentem popisywały się także wokalistki, które jak zwykle zachwyciły całą publiczność. Atmosferę  na sali jeszcze bardziej rozgrzały latynoskie rytmy i występ debiutującej dopiero szkolnej grupy tanecznej -Impuls. Na koniec były oczywiście życzenia dla wszystkich pedagogów i własnoręcznie wykonane kwiaty.

P1050818

P1050779

Komentarze nieaktywne