Dyskoteka karnawałowa w gimnazjum

Tuż przed feriami zimowymi Samorząd  Gimnazjum zorganizował dyskotekę karnawałową. Miała ona formę balu przebierańców, a oprócz uczniów naszej szkoły wzięli w niej udział zaproszeni przez trzecioklasistów koledzy i koleżanki kończące razem z nimi szkołę podstawową, a obecnie uczęszczający do innych szkół. Dyskoteka udała się doskonale. Większość uczestników przebrana była w pomysłowe stroje. Jury, przyznające na koniec nagrody za najbardziej pomysłowe przebrania, miało twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie zwyciężyły: Magda Knauer (wampir), Dorota Fredrich (Fiona) oraz Jessika Widuch (króliczek). xx Oprócz tego konkursu odbyła się również konkurencja taneczna, w której uczestniczyli wszyscy obecni uczniowie. Tu bezkonkurencyjne okazały się “myszki” z klasy Ib – Karolina Nowak i Sandra Pieruszka. yy Wielkim powodzeniem cieszyły się również loterie. Pierwsza była zorganizowana przez samorząd, a dochód ze sprzedaży losów został przeznaczony na jego działalność. Druga loteria została wymyślona i przeprowadzona przez obecnych na dyskotece nauczycieli. Każdy uczeń miał szansę wylosować ufundowane przez nauczycieli nagrody: były wśród nich słodycze, owoce, śniadanie i inne drobiazgi, ale wielką radością dla obdarowanych okazały się dodatkowe datki z różnych przedmiotów.

Komentarze nieaktywne