Bezpłatne konsultacje z dietetykiem Naturhouse

25 XI 2014r. o godzinie 16.00 zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów uczniów naszej szkoły do skorzystania z  bezpłatnych konsultacji z dietetykiem Naturhouse w ramach Ogólnopolskiej Kampanii UWAGA NADWAGA.

Naszym celem jest zwrócenie uwagi na problem nieprawidłowego sposobu odżywiania, jaki stosujemy i utrwalamy w naszych rodzinach. Każdy będzie mógł porozmawiać z dietetykiem o problemie nadwagi, sprawdzić swoją masę ciała i określić podstawowe wskaźniki np. zawartość tkanki tłuszczowej czy wody metabolicznej w organizmie. .Podczas prelekcji specjalista ds. żywienia opowie o konsekwencjach wynikających z nieprawidłowej diety oraz wskaże, jak komponować pełnowartościowy jadłospis dla całej rodziny. Poradzi też rodzicom, jak radzić sobie z niejadkiem lub co zrobić, gdy dziecko ma zbyt duży apetyt.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Komentarze nieaktywne